بان کوره

bun OVEN

«بان کوره» دستگاه پيشرفته لاگر با سنسورهای دما با قابليت انتخاب تعداد سنسور از يک تا شش عدد همچنين تعيين طول سيم سنسور از 50 سانتي‌متر الي  1.5 متر است. اين دستگاه با باتری داخلي تغذيه و شارژر آن همراه دستگاه ارائه می‌‏شود.

دستگاه به همراه سنسورهای آن توانايی ورود به انواع کوره‌‏ها را دارد. عموم کوره‌ها عبارتند از کوره‌های دوار و کوره ‏های تونلی (continous) است. دمای کاری دستگاه  از 20-  درجه تا 300+ درجه است. زمان قرارگيری دستگاه در محيط کوره از 15 دقيقه تا 45 دقيقه متغيير است که اين زمان مرتبط با دمای کوره می‌باشد. (در صورت نياز به استفاده در شرايط دمايي و زماني ديگر، سنسور و  قاب عايق دستگاه قابليت طراحي اختصاصی دارد.)

دستگاه از باکس عايق در برابر حرارت تشکيل شده که با توجه به نوع کاربری و تعداد سنسور ابعاد آن تغيير می‌‏‌‌کند.

در اين دستگاه با رابط کاربري پيشرفته، از طريق نرم‌‌افزار تحت‌وب می‌توان تنظيماتی مانند بازه ‏های اندازه‏‌گيری و بازه ‏های آپلود (از 5 ثانيه به بالا) را انجام داد.

از طريق پلت‌‌فرم‏‌های ويندوز و موبايل، دسترسی به دماهای ضبط شده در قالب‌های اطلاعات خام، نمودار با خروجی اکسل و همچنين گزارش‌‏گيری وجود دارد. به دليل ارسال خودکار به نرم‌افزار هرگونه اشتباه در خوانش مقدار اندازه‌گيری شده حذف می‌‏شود.

Previous
Next

فیلم

تصاویر پروژه های نصب شده

Previous
Next