Skip to content

دیتالاگر دما (کوره)

بان کوره

bun OVEN

«بان کوره» دستگاه پیشرفته لاگر با سنسورهای دما با قابلیت انتخاب تعداد سنسور از یک تا شش عدد همچنین تعیین طول سیم سنسور از ۵۰ سانتی‌متر الی  ۱.۵ متر است. این دستگاه با باتری داخلی تغذیه و شارژر آن همراه دستگاه ارائه می‌‏شود.

دستگاه به همراه سنسورهای آن توانایی ورود به انواع کوره‌‏ها را دارد. عموم کوره‌ها عبارتند از کوره‌های دوار و کوره ‏های تونلی (continous) است. دمای کاری دستگاه  از ۲۰-  درجه تا ۳۰۰+ درجه است. زمان قرارگیری دستگاه در محیط کوره از ۱۵ دقیقه تا ۴۵ دقیقه متغییر است که این زمان مرتبط با دمای کوره می‌باشد. (در صورت نیاز به استفاده در شرایط دمایی و زمانی دیگر، سنسور و  قاب عایق دستگاه قابلیت طراحی اختصاصی دارد.)

دستگاه از باکس عایق در برابر حرارت تشکیل شده که با توجه به نوع کاربری و تعداد سنسور ابعاد آن تغییر می‌‏‌‌کند.

در این دستگاه با رابط کاربری پیشرفته، از طریق نرم‌‌افزار تحت‌وب می‌توان تنظیماتی مانند بازه ‏های اندازه‏‌گیری و بازه ‏های آپلود (از ۵ ثانیه به بالا) را انجام داد.

از طریق پلت‌‌فرم‏‌های ویندوز و موبایل، دسترسی به دماهای ضبط شده در قالب‌های اطلاعات خام، نمودار با خروجی اکسل و همچنین گزارش‌‏گیری وجود دارد. به دلیل ارسال خودکار به نرم‌افزار هرگونه اشتباه در خوانش مقدار اندازه‌گیری شده حذف می‌‏شود.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

فیلم

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟

بر روی ستاره‌ها برای امتیاز دادن کلیک کنید

میانگین امتیازات ۰ / ۵. تعداد امتیازات: ۰

Comments are closed for this article!

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است