Skip to content

دیتالاگر

انواع دیتالاگر

دیتالاگر دما

دیتالاگر دما با یک سنسور

«بان ترمو ایکس» دستگاه پیشرفته لاگر و هشداردهنده خودکار با یک سنسور دما به طول ۱.۵ متر است. این دستگاه توسط دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۶ سال تغذیه می‌شود.

دیتالاگر دما با دو سنسور

«بان ترمو۲» دستگاه پیشرفته لاگر و هشداردهنده خودکار با دو سنسور دما به طول ۱.۵ متر است. این دستگاه توسط دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۶ سال تغذیه می‌شود.

دیتالاگر دما و رطوبت اکسترنال

«بان هایگرو اکسترنال» دستگاه پیشرفته لاگر و هشداردهنده خودکار با سنسور دما و رطوبت‏ است. این دستگاه توسط دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۶ سال تغذیه می‌‌‏شود.

دیتالاگر دما و رطوبت

«بان هایگرو اکسترنال» دستگاه پیشرفته لاگر و هشداردهنده خودکار با سنسور دما و رطوبت‏ است. این دستگاه توسط دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۶ سال تغذیه می‌‌‏شود.

دیتالاگر فشار هوا

«بان بارومتر» دستگاه پیشرفته لاگر و هشداردهنده خودکار با سنسور ثبت فشار هوا و دما است. این دستگاه با دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۵ سال تغذیه می‌‏شود.

دیتالاگر اختلاف فشارهوا

«بان بارومتر دو» یا «دیتالاگر اختلاف فشارهوا»، دستگاه پیشرفته لاگر و هشدار‌دهنده خودکار با سنسور ثبت اختلاف فشار هوا است. این دستگاه با دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۵ سال تغذیه می‌شود.

دیتالاگر ولتاژ دی سی

«بان ولتاژ دی‌‏سی» دستگاه پیشرفته لاگر با سنسورهای اندازه‌گیری ولتاژ با قابلیت انتخاب تعداد چهار سنسور به بالا بنا به سفارش مشتری است. این دستگاه دارای باتری داخلی است که در صورت قطع برق خللی در عملکرد آن ایجاد نمی‌شود.

دیتالاگر آمپر

«بان مالتی» دستگاه پیشرفته لاگر و هشداردهنده خودکار جریان، فشار یا دما است. (هنگام سفارش ۲ سنسور از ۳ سنسور روی هر دستگاه قابل انتخاب است) این دستگاه با دو عدد باتری قلمی با حداکثر عمر ۶ سال تغذیه می‌‏شود.

بان کوره

«بان کوره» دستگاه پیشرفته لاگر با سنسورهای دما با قابلیت انتخاب تعداد سنسور از یک تا شش عدد همچنین تعیین طول سیم سنسور از ۵۰ سانتی‌متر الی ۱.۵ متر است. این دستگاه با باتری داخلی تغذیه و شارژر آن همراه دستگاه ارائه می‌‏شود.

این مطلب چقدر برایتان مفید بود؟

بر روی ستاره‌ها برای امتیاز دادن کلیک کنید

میانگین امتیازات ۲.۳ / ۵. تعداد امتیازات: ۳

Comments are closed for this article!

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است