ردکردن این

درباره ما

درباره برونتاب انرژی

شرکت برونتاب انرژي از سال ۱۳۹۰ کار خود را به عنوان دفتر بروناتا Brunata دانمارک در ايران آغاز کرد. فعاليت اين شرکت در ابتدا با واردات تجهيزات اندازه‌گيري آب و گرمايش و سرمايش و سامانه‌های خوانش از دور و تفکيک قبض آغاز شد. در ادامه و در سال ۱۳۹۲ در همکاري مشترک بين طرف ايراني و دانمارکی فرآيند انتقال دانش‌فنی و خط توليد و کاليبراسيون انرژی‌سنج‌ها برای اولين بار به ايران آغاز شد. در اين راستا مهندسان ايرانی در قالب تيم‌هايی جهت آموزش به کپنهاگ دانمارک اعزام شدند تا در دوره‌های آموزشی Brunata شرکت کرده و با روش نصب و خوانش تجهيزات و همچنين انواع تکنولوژی‌های اندازه‌گيری و خوانش از دور و طريقه تفکيک قبوض آشنا شوند و همچنين کارشناسان دانمارکی برای انتقال دانش‌فنی و تست‌های دوره‌ای دستگاه‌های اندازه‌گيری مرجع (کاليبراسيون) به ايران سفر کردند. بروناتا با سابقه ۱۰۴ ساله (تاسيس 1917ميلادي) و بيش از ۲۴ ميليون دستگاه در حال بهره‌برداری در جهان يکی از بزرگترين شرکت‌های تفکيک انرژی فعال در جهان محسوب می‌شود و خدمات صدور قبض مصرفی آب، گاز، حرارت و برق برای هر واحد به صورت جداگانه ارائه می‌‏نمايد. برونتاب در حال حاضر در ساختمان های دارای کنتور آب مشترک و موتورخانه و چیلر خدمات تفکیک آب و گاز و برق اراپه می نماید. همچنین در صنعت در زمینه اینترنت اشیا فعال است و انواع دیتالاگرهای هوشمند و تجهیزات اندازه گیری هوشمند صنعتی را ارایه می نماید. برونتاب از سال ۱۳۹۷ صادرات محصولات خود به کشورهای مختلف در چهار قاره جهان را آغاز نموده است.

اهداف شرکت

  • تبدیل شدن برونتاب به  شرکت پیشرو در زمینه اندازه گیری و اینترنت اشیا IOT در ایران و منطقه
  • نصب انواع گوناگون از تجهیزات تفکیک مصرف آب، برق، گاز در ساختمان‌ها
  • تغییر رفتار و کاهش مصرف مشتریان برونتاب در نتیجه استفاده از تجهیزات شرکت برونتاب

ماموریت شرکت

  • کمک به کاهش مصرف آب، گاز و برق در کشور و در نتیجه جلوگیری از خشکسالی،‌ کمبود آب و برق و گاز
  • کمک به افزایش کیفیت و راندمان محصولات تولیدی کارخانجات داخل کشور
  • تولید محصولات با تکنولوژی بالا و مورد نیاز کشور

برونتاب انرژی

شرکت برونتاب به عنوان يک شرکت دانش‌بنيان در نمايشگاه‌های تخصصی، همايش‌ها و سمينارها، رويداد استارت‌آپی شرکت کرده است. اين شرکت در جشنواره ملی نوآوری در حوزه ساخت‌و‌ساز سال 1398 موفق به کسب رتبه اول در حوزه IOT (اينترنت اشيا) شد. شرکت برونتاب در سال 1400 در رویداد کارویا موفق به کسب مقام برتر در بین تیم های دانش بنیان شد. برونتاب در سال ۱۳۹۹ رتبه برتر در رويداد استارت‌آپی کارا صنعت را کسب نمود.

برونتاب به عنوان شرکتي دانش‌‏‏بنيان در سال ۱۳۹۷ موفق به صادرات تجهيزات اندازه‌‏‏گيری به کشورهای تراز اول جهان همانند کانادا، استراليا، آمريکا، دانمارک و هلند و…. شده است.

تاریخچه برونتاب انرژی از آغاز تا امروز

سال ۱۳۹۰
تاسیس برونتاب
عقد قرارداد انتقال تکنولوژی با شرکت دانمارکی بروناتا
سال ۱۳۹۰
سال ۱۳۹۱
انتقال دانش‌فنی از دانمارک به ایران
آغاز فرآیند انتقال دانش‌فنی تولید دستگاه انرژی‌سنج به کشور شرکت در دوره‌های آموزشی شرکت ۱۰۴ ساله بروناتا واقع در شهر کوپنهاگ دانمارک
سال ۱۳۹۱
سال ۱۳۹۲
تولید نخستین انرژی‌سنج‌ القایی
تولید نخستین انرژی‌سنج‌های القایی در ایران بومی‌سازی تولید قطعات فلو‌سنسور در کشور طراحی نرم‌افزار بومی و سخت‌افزار دستگاه مرکزی
سال ۱۳۹۲
سال ۱۳۹۴
نرم‌افزار ایرانی قبض‌دهی آنلاین
آغاز به کار اولین نرم‌افزار ایرانی قبض‌دهی فرعی آنلاین و اخذ تائیدیه دانش‌بنیان تولیدی از معاونت فنی ریاست جمهوری
سال ۱۳۹۴
سال ۱۳۹۷
آغاز صادرات
آغاز صادرات به بیش از چهار قاره جهان و طراحی محصولات مبتنی بر اینترنت اشیا IOT) Internet Of Things)
سال ۱۳۹۷
سال ۱۳۹۸
کسب مقام اول
کسب مقام اول مسابقات ساختمان هوشمند بانک مسکن
سال ۱۳۹۸
سال ۱۳۹۹
کمک به تولید واکسن کرونا
نصب تجهیزات هوشمند پایش دما برای یخچال‌های آنزیم تولید واکسن ابداع تب‌سنج مبتنی بر IOT برای غربالگری در برابر ویروس کرونا
برگزیده در رویداد استارت آپی کارا صنعـت 3
سال ۱۳۹۹
سال ۱۴۰۰
بهینه سازی صنعت
ارائه خدمات بهینه‌سازی به صنایع بزرگ، متوسط و کوچک
سال ۱۴۰۰

تیم برونتاب انرژی

تیم برونتاب انرژی از فارغ‌التحصیلان نخبه، خلاق و تلاشگر از بهترین دانشگاه‌های ایران شامل دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی‌شریف،‌ دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک)،‌ دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه علم‌و‌صنعت تشکیل شده است. برونتاب در بیش از ۱۰ سال فعالیت خود همواره تلاش نموده با هدف بهینه‌سازی و کاهش مصرف آب و انرژی محصولات و خدماتی پیشرو در ایران با رویکرد صادرات به کشورهای تراز اول جهان ارایه کند.

تاثیرات شرکت برونتاب

تاثیر نصب تجهیزات تفکیک مصرف

پس از نصب کنتورهای هوشمند آب روی ساختمان‌های دارای کنتور مشاع و همچنین انرژی‌سنج روی ساختمان‌های دارای موتورخانه مرکزی و چیلر مصرف از ۱۷ تا ۴۳ درصد کاهش یافت.

تاثیر نصب دیتالاگرهای صنعتی

دیتالاگرهای هوشمند دما و رطوبت توانسته‌اند نقش بسیار زیادی در کاهش خرابی‌های مواد اولیه و محصولات نهایی داشته باشند. یکی از این موارد کمک به رسیدن شرکت‌های واکسن‌ساز به واکسن کرونا و جلوگیری از فاسد شدن مواد اولیه تولید است.

تجهیزات مونیتورینگ آنلاین انرژی

تجهیزات مونیتورینگ برق، آب و انرژی شرکت برونتاب توانسته امکان رصد و اقدام اصلاحی جهت کاهش مصرف برق، مدیریت مصرف آب و برق و گاز و پیدا نمودن انواع ماینر،‌ نشتی و اتوماسیون خطوط تولید را فراهم کند.