Skip to content

کنتور برق

کنتور برق

Power Meter

در بسیاری از ساختمان‌ها نیاز به نصب کنتور برق تک فاز و یا کنتور برق سه فاز است.

در ساختمان‌هایی که برق اولیه را به صورت دیماند دریافت کرده باشند، نیاز است تا کنتورهای فرعی برق برایشان نصب شود. کنتورهای برق ارایه شده توسط برونتاب به صورت مینیاتوری بوده که فضای بسیار کوچکی به اندازه یک کلید مینیاتوری نیاز دارند و نسبت به کنتورهای مرسوم حدود سیزده برابر کوچکتر هستند. همچنین دارای خروجی‌های پالس و مودباس هستند که امکان اتصال آنها به سخت‌افزار تجمیع کننده اطلاعات و در نهایت ارسال آن از طریق لن و یا سیم‌کارت به نرم‌افزار مونیتورینگ و قبض‌دهی پیشرفته برونتاب را فراهم می‌سازد. همچنین در ساختمان‌های دارای CHP که توسط گاز شهری برق در محل پروژه تولید می‌شود، استفاده از کنتورهای برق سه فاز و تک فاز برای تک تک واحدها امکان‌پذیر است.

در صنایع و ساختمان‌های سبز نیز جهت مونیتورینگ و بهینه‌سازی انرژی و مطابق با استاندارد ISO50001 نیاز است تا از کنتورهای اندازه‌گیری برق استفاده شود تا اطلاعاتی همچون مقدار برق مصرفی، آمپر، ولتاژ، فرکانس و ضریب توان اندازه‌گیری و نمایش داده شود.

در صنعت می‌توان از این کنتورها جهت مشخص نمودن مصرف هر تجهیز یا سر خط برق مصرفی هر سالن استفاده نمود تا از وضعیت تجهیز اطلاع حاصل شود.

در نهایت تمام اطلاعات به نرم‌افزار پیشرفته تحت وب شرکت برونتاب ارسال می‌شود که توسط آن، امکان مشاهده اطلاعات به صورت لحظه‌ای و لاگ شده در ماه‌ها و سال‌های گذشته وجود خواهد داشت. همچنین با توجه به تعرفه‌های اداره برق امکان صدور قبض فرعی برای هر مشترک وجود دارد.

کنتور برق سه فاز و خوانشگر
کنتور برق تک فاز
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

مزایای کنتور برق

کوچک و ارزان بودن تجهیز

عدم نیاز به کابل‌کشی‌های فراوان و امکان استفاده از باس داکت

امکان نصب در تابلو برق‌های کوچک در طبقات و ورودی واحد

امکان اتصال به نرم‌افزار تحت‌وب

قابلیت استفاده جهت مونیتورینگ و بهینه‌سازی انرژی

تصاویر پروژه های نصب شده

کنتورهای برق مینیاتوری
در پروژه دارای نیروگاه تولید برق CHP امکان نصب کنتور برق تک فاز
خوانش کنتور برق مینیاتوری
کنتور برق تک فاز مینیاتوری جهت واحدهای تجاری و مونیتورینگ
خوانش انواع پاور آنالایزر
امکان خوانش انواع پاور آنالایزرها و ارسال اطلاعات به نرم افزار تحت وب
Click Here
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی