کنتور برق

Power Meter

در بسیاری از ساختمان ها نیاز به نصب کنتور برق تک فاز و یا کنتور برق سه فاز می باشد.

در ساختمان هایی که برق اولیه را به صورت دیماند دریافت کرده باشند، نیاز است تا کنتورهای فرعی برق برایشان نصب شود. کنتورهای برق ارایه شده توسط برونتاب به صورت مینیاتوری بوده که فضای بسیار کوچکی به اندازه یک کلید مینیاتوری نیاز دارند و نسبت به کنتورهای مرسوم حدود سیزده برابر کوچکتر می باشند. همچنین دارای خروجی های پالس و مودباس هستند که امکان اتصال آنها به سخت افزار تجمیع کننده اطلاعات و در نهایت ارسال آن از طریق لن و یا سیم کارت به نرم افزار مونیتورینگ و قبض دهی پیشرفته برونتاب را فراهم می سازد. همچنین در ساختمان های دارای CHP که توسط گاز شهری برق در محل پروژه تولید می شود، استفاده از کنتورهای برق سه فاز و تک فاز برای تک تک واحدها امکان پذیر می باشد.

در صنایع و ساختمان های سبز نیز جهت مونیتورینگ و بهینه سازی انرژی و مطابق با استاندارد ISO50001 نیاز است تا از کنتورهای اندازه گیری برق استفاده شود تا اطلاعاتی همچون مقدار برق مصرفی، آمپر، ولتاژ، فرکانس و ضریب توان اندازه گیری و نمایش داده شود. 

در صنعت می توان از این کنتورها جهت مشخص نمودن مصرف هر تجهیز یا سر خط برق مصرفی هر سالن استفاده نمود تا از وضعیت تجهیز اطلاع حاصل شود.

در نهایت تمام اطلاعات به نرم افزار پیشرفته تحت وب شرکت برونتاب ارسال می شود که توسط آن، امکان مشاهده اطلاعات به صورت لحظه ای و لاگ شده در ماه ها و سال های گذشته وجود خواهد داشت. همچنین با توجه به تعرفه های اداره برق امکان صدور قبض فرعی برای هر مشترک وجود دارد.

کنتور برق سه فاز و خوانشگر
کنتور برق تک فاز
Previous
Next

مزایای کنتور برق

کوچک و ارزان بودن تجهیز

عدم نیاز به کابل کشی های فراوان و امکان استفاده از باس داکت

امکان نصب در تابلو برقهای کوچک در طبقات و ورودی واحد

امکان اتصال به نرم افزار تحت وب

قابلیت استفاده جهت مونیتورینگ و بهینه سازی انرژی

فیلم

تصاویر پروژه های نصب شده

کنتورهای برق مینیاتوری
در پروژه دارای نیروگاه تولید برق CHP امکان نصب کنتور برق تک فاز
خوانش کنتور برق مینیاتوری
کنتور برق تک فاز مینیاتوری جهت واحدهای تجاری و مونیتورینگ
خوانش انواع پاور آنالایزر
امکان خوانش انواع پاور آنالایزرها و ارسال اطلاعات به نرم افزار تحت وب
Click Here
Previous
Next